Zadzwoń do nas !

 +48 607 091 970

Kupując bilet lotniczy do naszego końcowego portu przeznaczenia częściej zwracamy uwagę na cenę, przewoźnika, miejsca w samolocie, dużo rzadziej natomiast na przesiadkowe lotnisko. Codziennie liczne kampanie reklamowe atakują nas niższą ceną, szybszym połączeniem czy też nowym typem samolotu. Ale przecież nasza podróż to również krótki pobyt na lotnisku transferowym, który może, a dla prawdziwego podróżnika powinien stać się atrakcją samą w sobie.

W zależności od rodzaju naszego biletu przerwa w podróży w mieście, gdzie przesiadamy się na kolejny samolot może trwać kilka lub kilkanaście godzin, często nawet blisko dobę. Czy zatem nie warto opuścić lotnisko i zwiedzić miasto w którym przyszło nam „czekać”? A może „poczekać” dłużej specjalnie? Może poprosić agenta o bilet, który da nam możliwość urozmaicenia podróży pobytem w kraju, którego nie znamy?

Amsterdam to popularny port przesiadkowy w Europie, z którego można udać się w najdalsze zakątki Świata, ale sam Amsterdam też oferuje dużo atrakcji.

DUBAJ - miasto handlu i rozrywki, złote miasto, wrota wschodu.Miasto to ma zaledwie 200 lat, ale dziedzictwo kulturowe jego mieszkańców sięga początków cywilizacji arabskiej. W błędzie są ci, którzy sadzą, że miasto to, to niewielka oaza otoczona pustynią. Dubaj szokuje rozmachem architektonicznym, luksusem i bogactwem.

Latając do Azji często przesiadamy się w Helsinkach. Supernowoczesne lotnisko Vantaa jest bardzo interesującym i przyjaznym obiektem, lecz miasto jest tak blisko!

Lecąc przez Kopenhagę również warto urozmaicić sobie podróż i opuścić gościnne lotnisko Kastrup. Bezzałogowa kolejka w ciągu kilku minut zawiezie nas na plażę (Amager Strand),

Portugalskie linie lotnicze TAP oferują bardzo atrakcyjne połączenia lotnicze do Ameryki Północnej, Południowej i Afryki. Dla pasażerów podróżujących z Polski , którzy nie mają zapewnionego połączenia tego samego dnia, linia lotnicza oferuje bezpłatny nocleg w Lizbonie.

Z Programu Singapore Stopover Holiday mogą skorzystać pasażerowie, którzy podróżują przez Singapur do Azji
Płd.-Wsch., Australii lub Nowej Zelandii liniami Singapore Airlines.
Pakiety pobytowe obejmują :

Z lotniska Schwechat do centrum miasta możemy dostać sie na wiele sposobów (CAT, ICE, S7, autobus VAL), najlepiej wybrać CAT (City Airport Train) i za 16 minut być na dworcu kolejowym Wien Mitte, skąd metrem dojedzie się do stacji Herrengasse i tu rozpocząć spacer po mieście.

Zurych to bardzo przyjazny pasażerom port przesiadkowy. Warto, planując podróż w dalekie kraje , zatrzymać się na krótki pobyt w tym mieście. Z lotniska Zurich-Kloten Airport do centrum miasta (Zurich Hauptbahnhof), średnio co 10 minut kurusje pociąg, podróż trwa około 15 minut.

Kontakt

Biuro Podróży Star Sp. z o.o.
Ul. Złota 61 lokal 115
00-819 Warszawa

 

Infolinia: +48 607 091 970
tel./fax:+48 22 412 07 30
e-mail: biuro@bpstar.pl

Mapa

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies