Zadzwoń do nas !

 +48 607 091 970

Opinie naszych klientów:

Wyślij wiadomość
 


Wojciech: Chiang Mai

Serdeczne podziękowania dla Biura Podróży Star za wskazanie wspaniałego, butikowego hotelu na starym mieście w Chiang Mai, Tajlandia. Pobyt w tym starannie dobranym hotelu sprawił, iż część wakacji spędzona w tym mieście będzie dla nas niezapomniana! Dziękujemy!


Data dodania wpisu: 15. 05. 2017
Dominik K.: Dziękuję za pomoc

Pani Barbaro,
Mogę stanowczo stwierdzić, że gdyby nie Pani szybka reakcja w poniedziałek, to zapewne dzisiaj byłbym gdzieś w Hiszpani lub Niemczech. A to po tym jak Lufthansa anulowała moje połączenia powrotne z delegacji.
Po doniesieniach, że piloci Lufthansy „raczej” będą kontynuowali strajk, przez cały weekend monitorowała Pani moje połączenia, informując mnie o ich statusie.
Natomiast, jak Lufthansa jednak anulowała moje połączenia powrotne, w trybie ekspresowym (= w ciągu 30minut), znalazła Pani alternatywny powrót i zarezerwowała Pani połączenia.
Jestem przekonany, że gdyby nie Pani reakcja, to nie wróciłbym do domu na czas, a alternatywne połączenia zostały by wykupione. Na dowód tego, mogę powiedzieć, że 80% samolotu z Barcelony to byli Niemcy – i aż nie chce się wierzyć, że celowo wybrali inną opcję niż bezpośrednie połączenie ich narodowym przewoźnikiem.
Jeszcze raz dziękuję Pani za pomoc. Mając takie wsparcie jestem spokojny o moje kolejne podróże.


Data dodania wpisu: 30. 11. 2016
Wojtek L: USA

Wyrazy podziękowania za pomoc przy kolejnej podróży po USA. Szczególnie doceniamy zagwarantowanie przez BP STAR wyboru optymalnej kosztowo trasy przy zachowaniu naszych preferencji dotyczących czasów przelotów i transferów. Podróż Finnairem przez Helsinki, skorzystanie w USA z Southwest i powrót British Airways przez Londyn były bardzo wygodne. Dziękujemy serdecznie za propozycję wystawienia boardingów i przesłania ich mailem w drodze powrotnej. Dzięki temu mieliśmy gwarancję ulubionych miejsc w samolocie przed przybyciem na lotnisko. Pozdrawiam, Wojtek L.


Data dodania wpisu: 15. 10. 2016
podróżnik: Bilety

Z usług BP Star korzystam już ponad trzy lata. Głównie rezerwuję bilety lotnicze średnio co dwa miesiące. Trzykrotnie zdarzyło się że loty powrotne były odwołane lub opóźnione. I biuro, bez względu na porę dnia - tam dzień , a w Polsce środek nocy,  pomogło mi w zmianie biletów, żebym mógł na czas wrócić. Dziękuję i na pewno skorzystam z Waszych usług. Krzysztof  - ten co dzwoni w nocy :-)))) 


Data dodania wpisu: 10. 08. 2016
Jarosław Czarnecki: Chorwacja2016

Poprosiłem o zorganizowanie wyjazdu na wczasy do Chorwacji. Określiłem orientacyjne miejsce – Pula. Wyjazd miał być połączony ze zwiedzaniem w jedną stronę Budapesztu a w drodze powrotnej Wiednia. Podałem terminy i …..  na tym moja rola się skończyła. Biuro zaproponowało mi po kilka hoteli w dobrych cenach i bardzo dobrej lokalizacji. Pomogło w wyborze. Załatwili wszystko, łącznie z ubezpieczeniem. Opłaciłem i ...... wyjazd. Na miejscu w każdym z trzech hoteli wszystko w porządku. I co mnie najbardziej zdziwiło to telefon z biura po przyjeżdzie na miejsce z pytaniem czy wszystko w porządku i czy mogą w czymś pomóc. Pełny profesjonalizm a ja przy okazji czułem pełne bezpieczeństwo. Jakbym mógł w jakimś rankingu wystawić ocenę to daję maksa we wszystkich obszarach działalności. Miła i sympatyczna obsługa. A Panią Basię z BPSTAR serdecznie pozdrawiam. Jarosław Czarnecki


Data dodania wpisu: 26. 07. 2016
 
Powered by Phoca Guestbook

Kontakt

Biuro Podróży Star Sp. z o.o.
Ul. Złota 61 lokal 115
00-819 Warszawa

 

Infolinia: +48 607 091 970
tel./fax:+48 22 412 07 30
e-mail: biuro@bpstar.pl

Mapa

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies