Zadzwoń do nas !

 +48 607 091 970

Czy można zaplanować długi weekend bądź cały tydzień w miejscu, które na zawsze pozostanie w naszej pamięci? Czy można znaleźć miasto, które oczaruje każdego gościa? Czy można odkryć to, co przez wiele lat było tylko znaną z kina rzeczywistością? Tokio odpowiada twierdząco na wszystkie te pytania. Tokio to miasto 14 milionów osób, a cały ośrodek miejski wraz z przyległościami to blisko 37 milionów! Czy można sobie wyobrazić jak przetrwać w tym gigantycznym urbanistycznym tworze?

Otóż można. Tokio zaskoczy nas porządkiem, czystością, bezpieczeństwem a przede wszystkim życzliwością i kulturą mieszkańców. Miasto to jest znakomicie zorganizowane, transport funkcjonuje bez zarzutu a gastronomia dostępna na każdym kroku i za przystępną cenę przyprawia o zawrót głowy. Tokio łączy w sobie tradycję i ultranowoczesność. Malownicze świątynie sąsiadują ze stacjami superszybkiej kolei, a kobiety w tradycyjnych kimonach wachlują się na ławkach w rozlicznych parkach pośród drapaczy chmur.

Tokio aby sprostało naszym oczekiwaniom wymaga przygotowania. Zatem gdy zdecydujemy co chcemy zobaczyć, co doświadczyć, gdy opracujemy trasy przejazdu komunikacją miejską, pozostanie nam rozkoszować się miastem, które nie śpi lecz pracuje, bawi się, dynamicznie tętni przez całą dobę.

Do Tokio przez cały rok dotrzemy wygodnie Dreamlinerem LOT-u.

Singapur, Miasto Lwa, obchodzące niedawno swoje 50 urodziny pond 5 milionowe państwo – miasto, przyciąga tych, którzy w krótkiej przerwie od codzienności chcą doświadczyć unikatowej mieszanki kultur; chińskiej, malezyjskiej, hinduskiej i brytyjskiej. Ten mix kulturowy widoczny jest zarówno w architekturze jak i kuchni.

Podkategorie

Kontakt

Biuro Podróży Star Sp. z o.o.
Ul. Złota 61 lokal 115
00-819 Warszawa

 

Infolinia: +48 607 091 970
tel./fax:+48 22 412 07 30
e-mail: biuro@bpstar.pl

Mapa

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies