Świat linii lotniczych

LOT-em do Dubaju

LOT-em do Dubaju

Od 19 września 2021 LOT po raz pierwszy zainauguruje połączenie do Zjednoczonych Emiratów Arabskich.
Samoloty Boeingi 737-800 NG i Boeingi 787 Dreamliner będą wykonywały bezpośrednie rejsy z Warszawy na główne lotnisko w Dubaju (DXB) trzy razy w tygodniu.

Połączenie  LOT zainauguruje tuż przed światowym EXPO 2020 i będzie dostępne przez całą zimę, zapewniając Polakom doskonałą ofertę egzotycznego wypoczynku zimą.

Rejs potrwa ok. 6 godzin i będzie wykonywany według następującego rozkładu:

LO 121 WAW-DXB 07:40 – 15:25 wtorki, czwartki i niedziele
LO 122 DXB-WAW 17:15 – 21:35 wtorki, czwartki i niedziele

Liczący zaledwie 3 mln mieszkańców Dubaj zaraz po Bangkoku, Londynie i Paryżu jest najczęściej odwiedzanym przez turystów miastem na świecie. To dla regionu Bliskiego Wschodu, jak i całego świata jedno z najważniejszych centrów finansowych i handlu surowcami (ropą, złotem i diamentami). Od 1 października br. do 31 marca 2022 r. stolica emiratu będzie gospodarzem wystawy EXPO 2020 przeniesionej w ub. roku ze względu na pandemię.

LOT-em do Dubaju

Emirates darmowe ubezpieczenie

Emirates darmowe ubezpieczenie

 

Emirates zajmuje czołowe miejsce w światowym rankingu bezpiecznych podróży według Safe Travel Barometer. To zwiększone środki bezpieczeństwa, bezpłatne zestawy higieniczne, oraz nowe protokoły.

Linie Emirates przodują również pod względem wygody podróżujących. Oferują swoim klientom bezpłatnie ochronę w przypadku COVID-19. Jeśli zarażenie wirusem COVID-19 zostało zdiagnozowane podczas podróży, poza miejscem zamieszkania, przewoźnik pokrywa koszty leczenia wynoszące do 150 tys. EUR i koszty kwarantanny w wysokości 100 EUR dziennie przez 14 dni.
Wszystkie informacje i pełną treść ubezpieczenia znajdują się na dedykowanej stronie internetowej w języku polskim.


Emirates uruchomiły zintegrowaną ścieżkę biometryczną na Międzynarodowym Porcie Lotniczym w Dubaju (DXB). Bezkontaktowe korzystanie z lotniska jest teraz dostępne dla pasażerów linii podróżujących z Dubaju i przez Dubaj. Dzięki wykorzystaniu najnowszej technologii biometrycznej - połączenia rozpoznawania twarzy i tęczówek, pasażerowie Emirates mogą odprawić się przed lotem, dopełnić formalności imigracyjnych, wejść do poczekalni Emirates i na pokład samolotu po prostu spacerując po lotnisku. Różne punkty styku na ścieżce biometrycznej pozwalają na bezpieczną podróż, zmniejszając interakcję między ludźmi.


Inteligentny Tunel" (Smart Tunnel) - to pierwszy na świecie projekt kontroli paszportowej, w którym pasażerowie po prostu przechodzą przez tunel i są „odprawiani" przez władze imigracyjne, bez interwencji lub potrzeby uzyskania fizycznego stempla paszportowego.

Zachęcamy Państwa do bezpiecznych podróży z Emirates.

 

 

 

Emirates darmowe ubezpieczenie

1
z   1
Proszę czekać ...