Zadzwoń do nas !

 +48 607 091 970

Zermatt - najpopularniejsza miejscowość wypoczynkowa w Szwajcarii. Leży ona w Kantonie Valais u podnóża Matterhornu (4478 m n.p.m.) w Alpach Zachodnich. Jak dotrzeć - samolot do Zurychu tu przesiadka na pociąg Zurych-Visp i dalej Visp-Zermatt. Pociąg (Matterhorn Gotthard Bahn) ze stacji Visp, która jest położona na wysokości 658 m n.p.m., w ciągu godzinnej podróży do stacji Zermatt, pokonuje w pionie różnicę wzniesień  ok. 950 m (stacja końcowa w Zermatt leży na wysokości 1610 m n.p.m.), dostarczając niezapomnianych wrażeń podczas przejazdu.

Archipelag Lotofów rozciąga się wzdłuż północnozachodnich wybrzeży Norwegii i jest uważany za jeden z najpiękniejszych regionów tego kraju. Wyspy połączone są ze sobą za pomocą malowniczych mostów i podwodnych tuneli. Na niektóre można dotrzeć jedynie drogą wodną lub śmigłowcem. Lofoty obfitują w cudowne górskie pejzaże połączone ze śnieżnobiałymi plażami na tle błękitnej i krystalicznej wody.

Archipelag Wysp Owczych, będący autonomiczną częścią Królestwa Danii, nie należący do UE, to oaza nieskażonej współczesną cywilizacją północnoatlantyckiej przyrody. Pozbawione drzew strome i skaliste wyspy urzekają nie często spotykanych turystów soczysto zielonym kolorem traw, ciągle zmieniającą się wietrzną pogodą i wszechobecnymi owcami, których jest tu dwa razy więcej od miejscowej ludności, Farerów.

Pomimo bardzo wielu atrakcji, jakimi może przyciągnąć podróżników Nowa Zelandia, wizyta w mieście Queenstown jest wymieniana jako jedno z najlepszych i często najbardziej szalonych nowozelandzkich doświadczeń.

Podkategorie

Kontakt

Biuro Podróży Star Sp. z o.o.
Ul. Złota 61 lokal 115
00-819 Warszawa

 

Infolinia: +48 607 091 970
tel./fax:+48 22 412 07 30
e-mail: biuro@bpstar.pl

Mapa

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies