Zadzwoń do nas !

 +48 607 091 970

Czy jest sens wyjeżdżać na plażę na niemiecką część wyspy Uznam? Czy nie wystarczy Świnoujście? Z pewnością warto zwiedzić całą wyspę, nie tylko jej polską część. Rzeczywiście morze jest to samo, promenada prowadzi rowerzystów i pieszych wzdłuż polskiej i niemieckiej części wybrzeża, temperatura wody niby ta sama, a jednak warto.

Wyspa Amrum to jedna z Wysp Północnofryzyjskich, terytorium północnych Niemiec. Zachodnią część wyspy stanowią kilometrami rozciągające się piaszczyste wydmy i ogromne plaże stanowiące letnią atrakcję dla licznych wczasowiczów i całoroczną pokusę dla amatorów długich spacerów i sportów plażowych.

 

Wyspa nazywana „Chińskimi Hawajami” to 20 km szerokich, piaszczystych plaż. Słońce świeci tu przez cały rok, a szczyt sezonu przypada od października do końca zimy. Idealne miejsce na uprawianie sportów wodnych, takich jak nurkowanie, jazda na nartach wodnych , surfing czy też wędrówek wśród nieskażonej, tropikalnej scenerii. Dla miłośników golfa też się coś znajdzie, na wyspie znajdują się liczne szkoły golfowe, które organizują kursy dla początkujących oraz dla doświadczonych graczy. Jeśli szukacie dzikich i dziewiczych obszarów koniecznie wybierzcie się na Wuzhizhou Island, zwaną również Love Island.

ARUBA "One Happy Island", bo tak też nazywana jest Aruba to biały piasek, turkusowy ocean, perfekcyjna cisza i spokój. To jest to , co ma do zaoferowanie ten kawałek raju.Aruba jest jedną z wysp wulkanicznego archipelagu Małych Antyli i wchodzi w skład Królestwa Niderlandów. Położona jest na krańcu Morza Karaibskiego, 25 km na północ o wybrzeża Wenezueli.

Podkategorie

Kontakt

Biuro Podróży Star Sp. z o.o.
Ul. Złota 61 lokal 115
00-819 Warszawa

 

Infolinia: +48 607 091 970
tel./fax:+48 22 412 07 30
e-mail: biuro@bpstar.pl

Mapa

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies