Zadzwoń do nas !

 +48 607 091 970


AUSTRALIA: PÓŁNOC-POŁUDNIE.
JAK, GDZIE, KIEDY?

Pierwsze skojarzenia z Australią? Antypody, kraj kontynent, Ptolemeuszowska Terra Australis Incognita, ojczyzna Aborygenów. Kraj kangurów, dziobaków i misiów koala. Czerwień Ayers Rock, biel Opery w Sydney, błękit Wielkiej Rafy Koralowej. Olimpiada w Melbourne (1956) i w Sydney (2000). Skojarzenia te, wręcz wyryte w zbiorowej pamięci wielu społeczeństw Świata, rok w rok przyciągają do Australii kolejne rzesze turystów.Cuda Australijskiej i Nowo Zelandzkiej natury.

Od wielu lat planowałam wyjazd na Nową Zelandię, jednak odległość i długi  czas podróży powodowały, że odkładałam wyjazd z roku na rok. Teraz skorzystałam z porady pracowników BP Star i skorzystałam z linii Emirates Airliners, których trasa do Nowej Zelandii prowadzi przez Dubaj.


DUBAJ w 4 dni.

Masz kilka dni czasu i trochę wolnej gotówki? Zadzwoń do BP Star.  Ma w małym palcu wszystkie aktualne promocje lotnicze.  Dzięki jego sugestiom wybrałam się na 4 pełne dni do Dubaju.  Co bardzo ważne, załatwił mi także wizę do Emiratów. Dzielę się tutaj z Wami moim planem, który przygotowałam na zwiedzanie Dubaju i Abu Dhabi. Taki program nie pozwala na chwilę odpoczynku, ale pomoże zobaczyć dosłownie wszystko, co ciekawe w bardzo krótkim czasie. 
Udanej wycieczki!


Fiji – prawdziwy smak raju

Pacyfik – śmiejemy się, że dla nas zawsze brzmiał jak drugi koniec świata. Do końca nie mogliśmy uwierzyć gdy daliśmy się namówić Bp Star na lot na Fidżi. Na nasze pytanie: gdzie moglibyśmy pojechać? Padła odpowiedź: a może na Fidżi? I tak zostało, po prostu. Decyzja podjęta: jedziemy. I jak się okazało to była jedna z naszych najlepszych decyzji w życiu.


Wakacje w stylu STAR.

Na trasie Warszawa-Dubaj lecieliśmy wypasionym 777 linii Emirates. Oferta rozrywkowa na spersonalizowanych tabletach była genialna (m.in. ogromny wybór gier i filmów w tym 3 najnowsze hity z polskim dubbingiem!). 
Menu rewelacyjne – jagnięcina obłędna.

Kontakt

Biuro Podróży Star Sp. z o.o.
Ul. Złota 61 lokal 115
00-819 Warszawa

 

Infolinia: +48 607 091 970
tel./fax:+48 22 412 07 30
e-mail: biuro@bpstar.pl

Mapa

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies