Zadzwoń do nas !

 +48 607 091 970

Archipelag Lotofów rozciąga się wzdłuż północnozachodnich wybrzeży Norwegii i jest uważany za jeden z najpiękniejszych regionów tego kraju. Wyspy połączone są ze sobą za pomocą malowniczych mostów i podwodnych tuneli. Na niektóre można dotrzeć jedynie drogą wodną lub śmigłowcem.

Archipelag Wysp Owczych, będący autonomiczną częścią Królestwa Danii, nie należący do UE, to oaza nieskażonej współczesną cywilizacją północnoatlantyckiej przyrody. Pozbawione drzew strome i skaliste wyspy urzekają nie często spotykanych turystów soczysto zielonym kolorem traw, ciągle zmieniającą się wietrzną pogodą i wszechobecnymi owcami, których jest tu dwa razy więcej od miejscowej ludności, Farerów.

Mając do dyspozycji 3 – 4 dni, lubiąc aktywny wypoczynek, będąc miłośnikiem zabytków, przyrody, dobrej kuchni, wyśmienitego wina i ulicznych jarmarków i targowisk wybierzmy się do Vaucluse, części francuskiej Prowansji, której główne miasta to Awinion czy Carpentras.

Podkategorie

Kontakt

Biuro Podróży Star Sp. z o.o.
Ul. Złota 61 lokal 115
00-819 Warszawa

 

Infolinia: +48 607 091 970
tel./fax:+48 22 412 07 30
e-mail: biuro@bpstar.pl

Mapa

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies